ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Όμορφος κόσμος το Πρωί

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Admin
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ηλικία : 38
Registration date : 29/09/2008

Όμορφος κόσμος το Πρωί Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όμορφος κόσμος το Πρωί   Όμορφος κόσμος το Πρωί Icon_minitimeΣαβ 04 Οκτ 2008, 19:27

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ: ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ



Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, κάνει και φέτος από τη συχνότητα του MEGA τα πρωινά μας να μοιάζουν πιο όμορφα. Η Σοφία Μουτίδου, η Νάντια Μπουλέ, η Εύα Τσουρέκα και ο Νίκος Μανώλας είναι οι καινούργιοι συγκάτοικοι του Γρηγόρη σε ένα πρωινό με ακαταμάχητες ιδέες, φοβερές προτάσεις, λαχταριστές συνταγές, υπέροχους καλεσμένους, ανεξάντλητο κέφι και ... άπαιχτα παιχνίδια!



Ο Γρηγόρης με την καινούργια παρέα του Όμορφου Κόσμου φτιάχνει ένα ''ολοκαίνουριο σπιτικό'' πρωινό!



Kάθε πρωί στις 10:00

megatv.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tilekouventoula.forumgreek.com
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Όμορφος κόσμος το Πρωί Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όμορφος κόσμος το Πρωί   Όμορφος κόσμος το Πρωί Icon_minitimeΚυρ 26 Οκτ 2008, 23:19

πολύ λίγο έχω αντέεξει να δω...η μόνη που αξίζει από κει μέσα είναι η Μουτίδου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vicky!!!

vicky!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/10/2008

Όμορφος κόσμος το Πρωί Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όμορφος κόσμος το Πρωί   Όμορφος κόσμος το Πρωί Icon_minitimeΔευ 27 Οκτ 2008, 15:50

Εγώ πάλι δεν τον πάω τον Αρναούτογλου με τίποτα...Πού ψεύτικος Thumbdown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Όμορφος κόσμος το Πρωί Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όμορφος κόσμος το Πρωί   Όμορφος κόσμος το Πρωί Icon_minitimeΔευ 27 Οκτ 2008, 16:35

η μόνη χρονιά που μ άρεσε κάπως να βλέπω όμορφο κόσμο,ήταν τότε που ήταν Θρασιά-Χρηστίδου-Αγγελίδης και ο μπλιαχ Αρναουτ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ekiff
Mod
Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο
Registration date : 04/10/2008

Όμορφος κόσμος το Πρωί Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όμορφος κόσμος το Πρωί   Όμορφος κόσμος το Πρωί Icon_minitimeΔευ 27 Οκτ 2008, 21:11

εμενα πάλι μου αρεσε η εκπομπή στα πρώτα της βήματα με ΄Βογιατζάκη, Θρασκιά και Αρναουτογλου. Αρκετά καλή ηταν και με Χρηστίδου- Αγγελίδη. Τα τελευτα'ία 2-3 χρόνια δεν ξερω τον λογο αλλα μου την παίζει ο Γρηγόρης....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How bo you bo?
Admin
How bo you bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 808
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 01/10/2008

Όμορφος κόσμος το Πρωί Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όμορφος κόσμος το Πρωί   Όμορφος κόσμος το Πρωί Icon_minitimeΔευ 27 Οκτ 2008, 21:20

Θεωρω οτι για το Γρηγορη ειναι ''καθε περυσι και καλυτερα''....Δε ξερω γιατι, μου φαινεται σχετικα κουρασμενος. Γι'αυτο αλλωωστε επικρατει κι η Μενεγακη που δεν ειναι ουσιαστικα και τιποτε αξιολογο σαν εκπομπη.

Επισης, αυτες τις 2 συν-ξανθιες τι τις ηθελε φετος;; mlkies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tilekouventoula.forumgreek.com
Ekiff
Mod
Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο
Registration date : 04/10/2008

Όμορφος κόσμος το Πρωί Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όμορφος κόσμος το Πρωί   Όμορφος κόσμος το Πρωί Icon_minitimeΔευ 27 Οκτ 2008, 21:46

^θα συμφωνισω. δεν εχω δει καθολου την εκπομπη του φετος- πλην της πρεμιερας, αλλα τι να καταλαβεις απο μια φορα μονο; γενικα ο Γρηγορης εχει κολλησει με τον τιτλο του καλου παιδιού που κανει συνεχεια παραπονα κι αυτο μ εχει κουρασει...

Thumbdown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όμορφος κόσμος το Πρωί
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αθέατος Κόσμος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ :: MEGA :: ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΕΙΡΕΣ - ΑΛΛΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ & ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: