ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ελληνικές ταινίες

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 263
Registration date : 13/10/2008

Ελληνικές ταινίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελληνικές ταινίες   Ελληνικές ταινίες Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2008, 19:36

Εδω θα σχολιαζουμε τις αγαπημενες μας ταινιες παλιες κ καινουριες που τις εχει δειξει η τηλεοραση. Απο "Ποτε τη Κυριακη" μεχρι την τελευταια καινουρια που εχει δειξει η μικρη οθονη.
Εγω τρελαινομαι να βλεπω "Μπακαλογατο" Καταπληκτικες οι ατακες του Χατζηχρηστου. Ποιος ειναι αυτος ο Ικας; Αυτον ολοι τον πληρωνουμε!
Ακομα μου αρεσει πολυ κ " Τα κιτρινα γαντια" Πορτοκαλαδα θελετε; Απο πορτοκαλι; Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Admin
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 337
Ηλικία : 38
Registration date : 29/09/2008

Ελληνικές ταινίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές ταινίες   Ελληνικές ταινίες Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2008, 19:54

Μου αρέσουν οι περισσότερες με τη Βουγιουκλάκη, πιο πολύ "Η αρχόντισσα και ο αλήτης" ( Rolling Eyes ), και το "Κοινωνία ώρα μηδέν" με τον Κούρκουλο ( γενικώς μ' αρέσουν οι ταινίες με τον Κούρκουλο ). Από καινούργιες, τώρα, "Το κλάμα βγήκε απ' τον παράδεισο" και "E-mail".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tilekouventoula.forumgreek.com
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 263
Registration date : 13/10/2008

Ελληνικές ταινίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές ταινίες   Ελληνικές ταινίες Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2008, 20:01

Και εμενα μου αρεσουν πολλες ταινιες της Βουγιουκλακη. Και με Καρεζη, οταν κανει τη ναζιαρα.
"Δις Διευθηντης": Γυρισατεεεεε;;;
Μου αρεσουν κ του Δαλιανιδη κ οταν παιζει Βλαχοπουλου Βουτσας κ Ηλιοπουλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ekiff
Mod
Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο
Registration date : 04/10/2008

Ελληνικές ταινίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές ταινίες   Ελληνικές ταινίες Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2008, 21:09

η Βλαχοπούλου ειναι κλασσική αξία. Ειδικά η κόμησσα της Κέρκυρας εχει τρελο γελιο. Μετα ειναι η νεραιδα και το παλικάρι.


Επίσης, ο δράκος του Κούνδουρου, ο νομος 4000, απο τις κοινωνικές ταινίες.
οταν θυμηθπω κι αλλες επανερχομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Ελληνικές ταινίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές ταινίες   Ελληνικές ταινίες Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2008, 22:34

μ αρέσουν πολύ αυτές με Βουγιουκλάκη ή Βέγγο...οι αγαπημένες μου:το ξύλο βγήκε απ τον Παράδεισο και ο παπατρέχας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo

Gonzo


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Registration date : 17/10/2008

Ελληνικές ταινίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές ταινίες   Ελληνικές ταινίες Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2008, 00:15

Diva Τζένη Καρέζη Opa Punk 2kiss απλά Wave Clap Wootjump . Λατρεμένη 5-άδα ταινίων " Ερωτική Συμφωνία " απίστευτη ταινία Crying or Very sad - " Τζένη - Τζένη " - " Δεσποινίς Διευθυντής " - " Λόλα " - " Τα Κόκκινα Φανάρια " .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 263
Registration date : 13/10/2008

Ελληνικές ταινίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές ταινίες   Ελληνικές ταινίες Icon_minitimeΤετ 05 Νοε 2008, 23:26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ελληνικές ταινίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ξένες ταινίες
» Αγαπημένες ταινίες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ :: ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ :: CINEMA-
Μετάβαση σε: